Ještě mám trochu času

4. září 2015 v 20:30 | Nikdo |  Můj drogovej svět
upozorňuji,že tohle je (podle mě) docela dost dlouhý článek a překvapí mě,když si ho někdo přečte od začátku do konce.

Moc moc moc parna včera.

Během 2 nebo 3 hodin jsme ve dvou vyzobali celej gram (i víc) a pak si ještě nechali dovézt další matro,který vyšlo na dvě velký lajny. Jsme hrozní feťáci.
Všechno bylo jako vždycky naprosto v pohodě. Proběhlo nějaký to ''oťapkávání'' a několik hezkých slov,ale ráno ? Zase šlo všechno naprosto dohajzlu. Ostatně jako vždy,když parno přestane působit a začne dojezd. Opět několik hádek kvůli naprosto zbytečným věcem. Opakované zvýšení hlasu jeden na druhého a v závěru pláč a omluvy po kterých stejně následovala další hádka. Tentokrát jsem se ale už vážně moc vytočila a dala ránu pěstí do zdi. Fakt velkou ránu ze které mám trochu fialovou ruku a mírně nateklé klouby.


Bylo asi 10 hodin ráno a my se už 4 hodiny hádali. Najednou toho na mě začalo být už vážně docela dost a propukla jsem v pláč,protože mi byla vyčítána pořád jedna a ta stejná věc dokola + nepřijmutí mého chování v tom,že nedělám takové ty maličkosti podle kterých ten druhej pozná,že ho máte rád + neustálé pochyby ve vás jestli chcete něco víc v té posteli nebo ne. A nejen tohle. Prostě jsem už byla z něj natolik psychicky vyčerpaná za ty předešlé dny,kdy se dělo úplně to stejné. Dnešek byl poslední kapka. Když jsme se opět pohádali a dívali se na sebe stylem jakože ''ty jsi vážně piča'' (pardon za ten výraz),tak to opět vyřešil tak,že se zvedl a odešel do sprchy. Nechtěla jsem tam být už ani minutu. Sbalila jsem si věci a odešla na čekat na autobus.

Nic se nevyřešilo. Opět děláme jakoby se nic nestalo a jsme domluvení na zítřek,že spolu zase budeme. Nevím co mám dělat. Nevím co po mě chce. Přijde mi,že mě chce za každou cenu změnit v určitých věcech. Pořád mi předhazuje,že jeho bejvalky byly hodný holky,který nedělaly věci co já. Jenže on nedokže pochopit,že já se nehodlám měnit jen proto,aby se necítil jako moje ''oběť'' (jak on tvrdí).
On si vykládá špatně,že,když se líbáme a já ho přitom kousnu do rtu a zasměju se takovým tím rošťáckým smíchem. Když tohle udělám,tak se vším přestane a začne vážnej rozhovor.
On si vykládá špatně,že když na mě začne sahat tím zajímavějším způsobem a já se začnu cukat (třeba,že při jeho doteku na zadek zareaguju tak,že udělám vlnkovitej pohyb-doufám,že jde pochopit co myslím) ,ale přitom nejde přehlédnout že se mi to líbí a beru to jako takové vybízení k tomu,aby si mě přitáhl k sobě a on začne vážnej rozhovor o tom,že s ním nechci spát.

Vadí mi,že i když říká jak moc mě chce,tak se nedokáže přenést přes takové stupidní věci a místo toho začne mluvit vážně a nakonec z toho vznikne hádka. Nevím nevím nevím. Mě na kousnutí do rtu při líbání nepřijde vůbec nic špatného. Dále třeba nevidím nic špatného nebo zlého na tom,když trošku zareju nehty do jeho boku. Hmm..prostě byly jeho holky,který měl v posteli moc velcí andílci nebo nudařky. Nemůžu za to,že jsem v tomhle jiná.

Buď si zvykne nebo o mě může snít dál jako do teď.

Asi zvláštní a pro některé nevhodná otázka,ale ...

jste v posteli zvyklé na to,že se občas dokoušete nebo mírně chytnete pod krkem. prostě,že se občas trošku přitvrdí a není to pořád jen o tom být něžnej.


JEŠTĚ MÁM TROCHU ČASU NA DROGOVÝ ÚLETY.

hodně velký drogový úlety.


--LSD--
--MESKALIN--
--KOULE--
--PARNO--

všechno to chci a CHCI TO HNED.


A i když je několik věcí dost na hovno,tak si připadám na jednu stranu šťastná,protože už jsem si jistá v tom,že bývalého přítele 100% nemiluju a je mi úplně jedno co dělá a s kým to dělá. Dnes se stavil a říkal jak byl včera s nějakou holkou a líbali se. Bylo mi to naprosto jedno. Taky vím,že za dobu co spolu nejsme se s někým vyspal a to je mi taky úplně jedno,i když jsem si myslela jak ho pořád tolik miluju. OMYL. I představa,že bude spát s tou holkou ze včerejška je mi naprosto ukradená.

JSEM ZA TO RÁDA
aspoň takhle věc je už pro mě ujasněná a dokonce má i dobrý závěr.


A na závěr nějaký ten souhrn jako v nějakém z minulých článků :

----- přibrala jsem 2 kila

----- máma se do mě pustila s tím,že chodím ven jenom v noci a vracím se další den odpoledne a celý den prospím,nejím, mám blbou náladu a potom jdu zase v noci ven. Opravdu,ale opravdu vážně mě podezírá z toho,že beru drogy. Když podezírala minule,tak jsem si myslela jak ji to hned přejde,ale spletla jsem se. Její podezírání je fakt vážný a nevím jestli se aspoň trochu nebát toho,že mi bude chtít udělat testy.

----- všichni moji dobří kamarádi jsou na mě naštvaní. Důvod ? Ten kluk se kterým teď trávím tolik času a beru parno je kluk od mojí kamarádky a když jsem se s ním poprvé vyspala,tak to prasklo docela brzo,ale to není ten problém. S tou kamarádkou jsem si to vyříkala a jsme spolu v pohodě. Jenže to neví,že jsem s ním skoro každý den a děláme to,co děláme. Od doby co jsem se s ním poprvé vyspala a ona se to dozvěděla uběhl už skoro měsíc (možná je to něco přes měsíc) a do teď nikdo z mého okolí neřekl ani slovo,ale včera mě poslali svým způsobem doprdele dva moji kamarádi,kteří o tom celou dobu věděl,ale až teď si otevřeli hubu. Taky vím,že kamarádky od té holky mě mají za hroznou sviňi.
Tak aby bylo jasno. Moc dobře si uvědomuji jaká je to prasárna vyspat se s klukem kamarádky,ale oni spolu nechodí. Jen ona to tak začala brát,protože se zamilovala. Jenže on mi řekl svoji verzi a nikdy si neřekli,že spolu chodí nebo že je mez něma něco vážnějšího než jen sex. Jen si akorát řekli,že spolu prožijí nějaký hezký chvilky,ale jako dva lidi,kteří spolu stráví čas a občas se spolu vyspí. Vadí mi,že jsem pro všechny já ta svině,ale na něj nikdo neřekne křivé slovo. Vadí mi,že se všichni serou do něčeho do čeho jim absolutně nic není. Vadí mi,že každej zná jen verzi té holky ve které tvrdí,že spolu chodí,ale přitom to tak není - nikdo si neposlechne názor toho kluka. Vadí mi,že když se to dozvěděla,tak jsem ji poprosila aby to nevykládala každmu na potkání a i přes její slibuju to ví každý mám pocit -- vadí mi,že ''brečí'' na ramenu každýmu se kterým stráví nějakej čas.
Vadí mi,že jí musím lhát jak se s ním nebavím ani nic podobného,ale nemám jinou možnost. Nehodlám se s ním přestat bavit kvůli tomu,že si v hlavě vytvořila něco co není. Nerada z ní dělám idiota,ale bohužel.
A NE,NEMUSÍTE MĚ ODSUZOVAT ZA TO CO JSEM UDĚLALA. Uvědomuju si vše.

-----další věc,kterou jsem si uvědomila je ta,že moje obavy z toho,že jsem se do něj zamilovala a blablabla (všechno je v minulém článku) byly zbytečný. Asi jsem byla jen moc dojezdová,když jsem měla tyhle myšlenkový pochody a psala takový věci. Uvědomila jsem si,že ano,mám ho ráda,ale toť vše. Nic jinýho v tom není. Ráda s ním trávím čas a ležím v posteli,ale bez jakýkoholiv silnějšího citu. Problém (nebo ani ne problém) je to,že z něj začínám mít čím dál větší pocit,že on je ten,kterej ke mě cítí nebo by aspoň chtěl cítit něco víc. Dneska než jsem jela po té hádce domů mi vykládal zase v té svojí vážné konverzaci,že všechny moje zážitky co říkám jsem prožila s klukama a že trochu žárlí a začne žárlit mnohem víc,když ví,že se bavím především s klukama. Nebo mi řekl,že nad náma přemýšlel jako nad budoucím vztahem... Třeba se mi to jen zdá,ale takový vážný rozhovory ve kterých se řeší ještě takové věci fakt nemám ráda a nevím co si mám o tom myslet.

----- po včerejším prosmaženě přehnaným večeru je mi dnes celý den fakt mizerně. Emočně,psychicky,fyzicky a prostě v je mi mizerně v úplně všech směrech. Celej den mě přepadá pocit,že se pozvracím a v tom nejhorším momentě to přejde. Celej den jsem nejedla a nespala. Není mi nijak zle nebo tak. Jen cítím jak moc unavený tělo mám a že je pro mě fakt velkej problém se zvednout z postele (už 3 hodiny ležím a říkám si,že si půjdu dát sprchu a najíst se - zatím jsem neudělala nic) a mám takovej pocit,že jediný co udělám bude to,že zavřu noťas a půjdu spát.


 


Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 5. září 2015 v 16:31 | Reagovat

Pokud si tě někdo neváží, neztrácej s ním čas. Za to ti trápení nestojí. Chápu tě a neodsuyuju. Každej z nás dělá chyby, nehledě na to, jakého charakteru jsou...

2 Lex Lex | Web | 6. září 2015 v 14:31 | Reagovat

Neznám sice tvoji mámu, ale o rodičovským podezírání a drogovejch testech už sem si něco vyslechla a většinou to nekončí moc dobře.

3 Amazonka Amazonka | Web | 6. září 2015 v 18:32 | Reagovat

Je mi líto toho s tvým přítelem, ale zároveň jsem ráda, že ses dokázala přenést přes tvýho bývalýho. Každopádně v takovém prostředí plným hádek se zřejmě nežije zrovna podle představ. A pokud se nehodláš měnit, tak dle mého názoru děláš samozřejmě jenom dobře. Jestli on od tebe změnu očekává, není to dobrý přítel.

Joo, jsem ráda, že si přibrala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama