Budu zvracet-podržte mi vlasy

22. srpna 2015 v 18:19 | Nikdo |  Můj drogovej svět
FUJ FUJ FUJ FUJ FUJ a ještě jednou FUJ

Včerejší večer probíhal naprosto skvěle. Zašli jsme si na kafe a pak si dali půlku éčka a vyšli do jedné hospody,která byla vážně super. Sedli jsme si,objednali si pivo a pomalu pociťovali jak nám to éčko najíždí. V té hospodě se dají půjčit deskové hry,taže jsme sjetí hráli člověče,nezlob se,dostihy a sázky + prší. Smáli se,užívali si muziku co nám hrála nad hlavou a měli se fajn.. Asi po 2 hodinách co jsme tam seděli jsme si všimli,že máme docela diváky nad naší hrou člověče,nezlob se. Potom jsme si dali druhou půku éčka a zjistili,že člověk u kterého jsme měli spát nás poslal někam. V tu chvilku jsme to neřešili a řekli si,že si prostě zaplatíme na jednu noc nějakou kolej nebo něco podobného. Ve 4 hodiny ráno už tu super hospůdku zavírali a my (přesněji já) volala na každej motel nebo kolej,ale buď to nebrali nebo měli plno. V nouzi (a zároveň ze srandy) jsem zavolala i na 1188 aby mi našli nějaký nejlevnjší motel v Brně a oni mi dali kontakt na nějaký 4hvězdičkový hotel,kde stála noc na osobu 1099,- . Na lince 1188 asi poznali,že jsem moc a udělali to schválně nebo byl ten chlap se kterým jsem volala totálně mimo..Ubytování jsme nesehnali,tak jsme si řekli,že si zajdem do strip clubu-jen tak prostě. Bohužel jsme tam došli asi 10 minut před 5 ráno a oni v 5 zavírali,takže jsme byli smutní,že nebudeme mít taneček na klíně (prosím vás,neberte to nijak vážně.my to brali jako neskutečnou srandu,ale to snad většina z vás pochopila,že v tom nic jiného nebylo).

Dali jsme si další éčko a ''někam'' šli. Došli jsme na náměstí a jelikož to tam vůbec neznáme,tak jsme se zeptali prvního člověka co byl u lavičky,kde je tady blízko nějaká nonstopka,že potřebujem někde zabít čas,posedět u piva ještě a počkat do rána.. Ten kluk/chlap - nevím,měl asi 22-25 roků byl buď totálně ožralej (i když to asi ne) nebo sjetej a nebo totální magor.. Vzal nás do nějakého totálně feťáckého klubu (a teď to začne)

Když jsme sešli asi 50 schodů dolů,tak jsme se ocitli v nějakém malém klubu,kde byla nepříjemně nahlas otřesná muzika,disco blikající světla,ulepená zem,jedna vysmažená hlava na druhé,nemožnost si sednout a jako třešnička na dortu byla polonahá kurvička,kterí tančila u tyče.. Jen jsem to viděla,tak jsem kamarádům řekla,že tady nebudu ani za nic. Hnusilo se mi tam jen stát natož tam zůstat ! Šla jsem k baru,že si koupím cigárka a po levé straně líbačky - po pravé straně líbačky. Divím se,že jsem neviděla jak si to tam někdo rozdává na stole nebo přímo na zemi mezi lidma. Než si mě všimnul barman,tak uběhlo asi 15 minut. Nadavovalo se mi pokaždé,když se mě někdo z těch lidí dotkl. I pohledy těch lidí mi obrátily žaludek. Nejlepší na tom bylo,že ten chlap co nás tam dovedl mi furt stál za zadkem a sahal na mě nebo se o mě opíral a já jsem prostě taková,že si tohle vážně líbit nenechám a nedělá mi problém se do toho člověka nejvíc pustit. První jsem mu to říkala s klidem,ale potom,když jsem dostala konečně cigárka si kamarádi chtěli sednout na jeden z těch gaučů. Ehm,v žádném případě. Stůl před tím gaučem byl plný flašek,skleniček s pitím,popela a ten gauč vypadal dost podobně. Ten chlap za náma pořád lezl,i když jsme ho naprosto ignorovali a sedl si na ten gauč a začal upíjet z těch použitých skleniček a flašek po bůhví kom. Myslela jsem,že se na místě pobleju. Já stála vedle toho gauče a všimla si holky,která se vypotácela z davu tančících feťáků a celá se kroutila opřená o stůl,její výrazy by nenapodobil nikdo,protože to bylo neskutečné a já se tomu strašně smála a když otevřela oči a všimla si mě,tak si mě vlastně ani nevšimla,protože byla tak mimo sebe,že nevěděla o světě vůbec. Bylo mi z toho zle. Nechápala jsem co tam ještě vůbec dělám a řeka jsem svým kamarádům,že na tohle prostě nemám a jdu ven,že jestli tady chcou sedět mezi špínama,tak prosím,ale já na tohle žaludek prostě nemám. Šla jsem zase těch 50 schodů nahoru,kde mě zastavilo asi 5 kluků/chlapů a otravovali. Já je posílala s prominutím doprdele bez servítek a vůbec jsem neměla strach z toho,že by mi někdo z nich mohl něco udělat.. V půlce schodů jsem se zastavila,že napíšu těm kamarádům sms,že budu v ulici někde na sluníčku sedět a najednou se za mnou objevil ten chlápek co nás tam dotáhl a začal mě strkat ke zdi a sahal na mě,tak jsem po něm začala řvát,ať okamžitě vypadne a on mi sahal úplně do vlasů,za krk na ruce a už jsem toho měla vážně dost a vypálila mu jednu (NEDĚLÁM SI SRANDU-já taková jsem) se slovy,ať okamžitě vypadne.

Seděla jsem asi 20 minut sama uprostřed brna v 6 hodin ráno na patníku mezi autama a čekala,až se z tama kamarádi vypotácejí. Když jsem jim řekla,že jedu domů v 7,že toho mám dost a chci se vyspat,tak se na mě naštvali. Velice velice velice velice milé.

 


Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 22. srpna 2015 v 18:49 | Reagovat

Krásnej drogovej ../i když vzhledem k tomu, co obsahuje, bych ho tak nazvat neměla, ale co...mělo to spád, přesně jako v knížce :)/.

2 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 22. srpna 2015 v 18:49 | Reagovat

*drogovej článek

3 Michaela Michaela | Web | 22. srpna 2015 v 18:54 | Reagovat

Když jsem to četla uplně jsem měla husí kůži. A vzpoměla jsem si na jednu oslavu, kdy měl kamarád narozky a šli jsme slavit právě do jednoho disco klubu, dřív jsem to tam měla fakt ráda ale po tomhle ? Bylo nás asi 15 nevím, měli jsme tam zabrané gauče. A vedle nás seděli asi 4 kluci a dvě holky, ta jedna se tam furt volizovala s tím jedním. A ta druhá ? Ta tam po neskutečných scénách skončila jen v kalhotkách skoro uprostřed parketu. Plazila se tam po zemi a po všech, bylo to fakt šílený. A nedávno když jsme šli do jiného klubu, byly jsme tam asi nejstarší, klub byl plnej tak 14-15 dětiček, to jsme si až říkala jestli jsme se nespletli a nejsme na nějaký kinder party. Ale když jsme na záchodech viděla ty holky... Nevím co je lepší fákt.

Jsi dobrá, že si mu jednu vypálila, uplně nenávidím takový slizáky nechutný. Nic jinýho si nezasloužil. Nechuták, fuj. S pár už jsem se setkala, ale nikdy nikam radši  nechodím sama, protože se fakt takových bojím no.

No doufám, že i přes tohle sis to aspon trošku užila, byla by to škoda, když si slavila narozky :) Ale to že se na tebe naštvali, to není moc hezký teda...

4 C. C. | Web | 22. srpna 2015 v 19:25 | Reagovat

To vis,ze budu pravidelným čtenářem!:-D
Jinak se mi hrozně líbí jak ve článku jde vidět rozdíl mezi lidmi co ví co a jak (napr.ty) a mezi lidmi,co jsou absolutní trosky (v tom baru napr.)
Jinak kamaradi teda "úžasni":-):-)
A parádní článek (zase):-)!

5 stuprum stuprum | Web | 23. srpna 2015 v 0:14 | Reagovat

Tak tohle bloudění si předepiš denně. :D Nakonec se vyčerpáš. :)

6 Griptape Griptape | Web | 23. srpna 2015 v 21:23 | Reagovat

Trošku mě děsí jak o tom mluvíš jako o normální aktivitě :D

7 shortygirl shortygirl | Web | 24. srpna 2015 v 9:18 | Reagovat

Jednou jsme se do takovyho klubu v Brne s kamaradama dostali taky. Byl to docela humus. Mlha od cigaret uz u vstupu, hnusnej vzduch, smrad, vsude pohazeny flasky atd.. Taky mi z toho nebylo moc dobre

8 Griptape Griptape | Web | 25. srpna 2015 v 12:27 | Reagovat

[6]: o svém drogovém světě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama